Přeskočit na obsah

Aukce mistrovských dresů SC WOW Vítkovice pomůže nejmladšímu hráči ligy vozíčkářů, pomozte dobré věci!


  Tohle je jeho příběh….

  Dnes čtrnáctiletý Ivan Nestával je pět let po náhlém akutním onemocnění odkázán na vozíček. Je žákem základní školy a v příštím roce bude podávat přihlášku ke studiu na Gymnáziu olympijských nadějí v Českých Budějovicích a stane se tak pravděpodobně prvním vozíčkářem na sportovním gymnáziu v republice. Žije aktivním životem všestranného sportovce. Samostatně lyžuje na monoski, závodně plave, jezdí na handbiku a kajaku…, ale hlavně hraje florbal !!! Ve svém věku je nejmladším hráčem extraligy florbalu vozíčkářů a platným členem týmu FBC United České Budějovice. Vstup do „komunity“ florbalistů vozíčkářů Ivanovi ukázal cestu k samostatnosti. Našel v této specifické skupině hendikepovaných sportovců životní a sportovní motivaci. Sportovní a životní vzory. Ivanův vztah k florbalu nejlépe vystihuje jeho stručná odpověď na otázku: Co pro tebe znamená florbal? NEJVÍC!!! Pomozte mu plnit si jeho sen!

  Finance dostane Ivan pro své florbalové potřeby a dále klub ve kterém hraje, tedy FBC United České Budějovice. Děkujeme!


  Aukce končí 16.5.2014!

  V aukci bude:

  1.Sada bílých finálových dresů muži – vyvolávací cena 300 Kč

  2.Sada bílých finálových dresů ženy – vyvolávací cena 300 Kč

  3.Helma brankářky Lenky Kubíčkové, vyhlášené ve finále jako Superhero utkání za ženy + utkání odchytáno s „0“ – vyvolávací cena 500 Kč

  4.Hokejka Lukáše Hájka, vyhlášeného ve finále jako Superhero utkání za muže + střelec dvou branek – vyvolávací cena 500 Kč  AUKCE ZDE!!!

  Pomozte dobré věci, děkujeme všem!

  Převzato a upraveno z webu SC WOW Vítkovice

  generální partner