Přeskočit na obsah

Do nové sezóny se značkou Salming za zvýhodněnou cenu

   

  Jak nakupovat?

   

  Návod k nakupování za Týmové ceny na SalmingStore.cz

   

   

  1) Nejprve se musíš na adrese www.salmingstore.cz do obchodu zaregistrovat. V horní části stránky klikni na odkaz „Přihlásit“.

   

  2) Na této stránce vyplníš část pro nového zákazníka. Důležité je, kvůli správné identifikaci, uvést jako NÁZEV SPOLEČNOSTI: „ČFFV“ Dál už vyplňuješ své osobní a přihlašovací informace. Pokud tě zajímají novinky, které Saming nabízí, a chceš být o nich informován/a na email, který uvedeš při registraci, tak se přihlas k odebírání aktualit.

   

  3) Potvrzením údajů se zaregistruješ jako zákazník obchodu. Stále máš ale ceny pro běžného zákazníka. Aby jsi mohl/a nakupovat za ceny s týmovou slevou, tak ještě pošli e-mail na adresu salmingstore@salming.cz s žádostí o autorizaci (stačí napsat krátce „žádám o autorizaci, Antonín Vočko, ČFFV“). Jakmile ti od nás přijde odpověď, můžeš začít nakupovat s týmovou slevou.

   

  4) Postup při nakupování je podobný jako v běžném kamenném obchodě — vybereš si zboží, které chceš, a dáš ho do košíku. Když máš nakoupeno, půjdeš k pokladně. Vybereš si způsob dodání — pomocí zásilkové služby PPL nebo prostřednictvím České pošty (v obou případech účtujeme dopravné 100 Kč při objednávkách nižších než za 5 tisíc korun). Třetí možností je osobní vyzvednutí v prodejně Jednadvacítka v Praze.

  Na další stránce si vybereš způsob platby — dobírkou (PPL/Pošta), hotově (osobní odběr v Jednadvacítce), nebo platbu předem převodem. A konečně, na poslední stránce vše už jen zkontroluješ a potvrdíš.

   

  A pak už jen čekáš, až ti doručíme tvou objednávku až domů.

   

  generální partner