Přeskočit na obsah

Druhý ročník akce Střílejte na vozíčkáře vynesl už dva nové vozíky

   

  Na jeden speciální florbalový vozík je potřeba 60.000,- korun, každý přihlášený tým na něj přispívá částkou 30 korun za jeden vstřelený gól v základní částo oficiální soutěže ČFbU. Partner českého florbalu, sázková kancelář Fortuna, navíc částku za každý vstřelený gól zdvojnásobí a díky tomuto velkorysému gestu „přihazuje“ stejné peníze, které florbalisté vystřílí. Díky tomu je na jeden vozík potřeba nastřílet rovných 1 000 gólů.

  V první třetině celosezónní akce se do charitativního projektu Střílejte na vozíčkáře přihlásilo celkem 32 týmů z celé České republiky a všech věkových kategorií od elévů až po veterány. A těsně před koncem roku se všem zúčastněným podařilo přispět už na dva nové vozíky! Na ten první šla z projektu STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE pouze polovina z potřebné částky 60.000,- Kč, neboť 30.000,- Kč věnovala do projektu Nadace Konto Bariéry a společnými silami se tak všichni podíleli na vozíku pro Jakuba Adamce z KAMAT Team Janské Lázně. Druhý vozík už vystříleli sami účastníci projektu SNV a díky nim brzy usedne na nový vozík i Jiří Žák z Bulldogs Brno! Od nového roku 2012 se tak bude střílet už na třetí vozík v sezóně 2011/2012!

  Veškeré informace o celosezónním charitativním florbalovém projektu STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE včetně již přihlášených týmů, informací pro další zájemce o pomoc i aktuální stav nastřílených gólů najdete na oficiálních stránkách projektu www.strilejte.cz/.

   

  generální partner