CPEV 17/18

I přes každoroční zimní ligovou pauzu, ve které ligové týmy České pošty Extraligy vozíčkářů pilují svoji formu před nadcházející jarní části letošní ligy, se česká reprezentace florbalu vozíčkářů poprvé v letošním roce sešla ve dnech 23. – 24. 1. 2016 v Českých Budějovicích.

V letošním roce čekají českou reprezentaci dva mezinárodní turnaje. Ten první se odehraje ve dnech 22. – 24. 4. 2016 ve švýcarském Nottwilu, kam česká reprezentace florbalu vozíčkářů odjede se dvěma týmy. V druhé půlce letošního roku se česká reprezentace florbalu vozíčkářů představí na domácí půdě na mezinárodním turnaji v Praze., který bude pořádat Česká federace florbalu vozíčkářů.

V Českých Budějovicích se kromě stávajících dlouholetých reprezentantů představili i noví hráči, kteří se budou ucházet o místo ve finální sestavě české reprezentace. Trenérské duo Vladimír Mařík a Tomáš Pek budou mít nelehký úkol vybrat ty nejlepší, kteří budou v letošním roce bojovat o nejcennější kovy.

Velké poděkování patří základní škole Kubatova v Českých Budějovicích, která poskytla zdarma české reprezentaci florbalu vozíčkářů svoji tělocvičnu na víkendové soustředění, hotelu Záviš v Hluboké nad Vltavou a jeho majiteli panu Petru Vaňkovi za ubytování a servis a v neposlední řadě Ivanu Nestávalovi, který se na organizaci tohoto soustředění spolupodílel.

Další reprezentační soustředění proběhne ve dnech 9. – 10. dubna v Praze tradičně hale TJ Ruzyně.

 

 Repre 2016

 

Využíváme podpory


Nabídka pro kluby


     Jak získat slevu 50%? Klikni... 

Podporují nás


ČESKÝ FLORBAL TOP HOTELS