Přeskočit na obsah

Za druhým kolem české paraflorbalové ligy vyrazí hráči do OStravy

  Za týden pokračuje nový ročník Česká Pošta ParaFlorbalové ligy 2021/2022 ostravským kolem, které se porvé bude hrát na Krásném Poli.

  V Ostravě se představí celá paraflorbalová špička. Budou zde k vidění domácí FBC Abak Ostrava, pražští Tatran Střešovice, mostečtí Vikings Most, budějovičtí FBC Štíří České Budějovice a plzeňský Meteor. Na týmy čeká 5 zápasů v sobotu a 5 zápasů v neděli.

  POŘADATELEM 2. KOLA JE ABAK OSTRAVA
  HLAVNÍ POŘADATEL
  Miroslav Večeřa
  mobil: +420 725 890 793
  email: ve.miroslav@gmail.com
  adresa: Krásné Pole, Ostrava, 725 26
  GPS: 49.840898, 18.119217

  web: https://fajnova.cz/projekt/sportovni-hala-v-krasnem-poli/

  termín: 20. – 21. 11. 2021
  termín pro přihlášky: 17. 11. 2021

  STRAVA
  Snídaně formou balíčku, obědy zajištěny v restauraci přímo na hale. Strava je zdarma.

  ROZPIS ZÁPASŮ

  najdete v sekcích Ke Stažení a také Liga

  ROZHODČÍ
  delegováni ČPF

  POZOR JE NUTNÉ DODRŽET!!

  Sportovní hala v Krásném Poli, ve které proběhne ligové kolo je nová a správce má speciální požadavek, s civilním vozíkem NEBUDE umožněn vstup na hrací plochu!
  Před hrací halou je malá hala, která bude sloužit jako převlékárna s přestupem na sportovní vozík a na noc tam sportovní vozíky mohou zůstat. Bude tam služba (studenti), kteří budou k dispozici při potřebě pomoci a kontroly dodržování těchto hygienických požadavků.

  COVID

  Podmínky pro účast a vstup na halu stručně: Maximálně 7 dnů starý PCR test, nebo 3 dny starý antigen test, nebo doklad o očkování, nebo doklad o prodělání nemoci v době maximálně 180 dní, nebo možnost podstoupení antigen testu na místě. TO SAMÉ PLATÍ I PRO VSTUP DO RESTAURACE!

  Štítky:

  generální partner