Za druhým kolem české paraflorbalové ligy vyrazí hráči do OStravy

Za týden pokračuje nový ročník Česká Pošta ParaFlorbalové ligy 2021/2022 ostravským kolem, které se porvé bude hrát na Krásném Poli.

V Ostravě se představí celá paraflorbalová špička. Budou zde k vidění domácí FBC Abak Ostrava, pražští Tatran Střešovice, mostečtí Vikings Most, budějovičtí FBC Štíří České Budějovice a plzeňský Meteor. Na týmy čeká 5 zápasů v sobotu a 5 zápasů v neděli.

POŘADATELEM 2. KOLA JE ABAK OSTRAVA
HLAVNÍ POŘADATEL
Miroslav Večeřa
mobil: +420 725 890 793
email: ve.miroslav@gmail.com
adresa: Krásné Pole, Ostrava, 725 26
GPS: 49.840898, 18.119217

web: https://fajnova.cz/projekt/sportovni-hala-v-krasnem-poli/

termín: 20. – 21. 11. 2021
termín pro přihlášky: 17. 11. 2021

STRAVA
Snídaně formou balíčku, obědy zajištěny v restauraci přímo na hale. Strava je zdarma.

ROZPIS ZÁPASŮ

najdete v sekcích Ke Stažení a také Liga

ROZHODČÍ
delegováni ČPF

POZOR JE NUTNÉ DODRŽET!!

Sportovní hala v Krásném Poli, ve které proběhne ligové kolo je nová a správce má speciální požadavek, s civilním vozíkem NEBUDE umožněn vstup na hrací plochu!
Před hrací halou je malá hala, která bude sloužit jako převlékárna s přestupem na sportovní vozík a na noc tam sportovní vozíky mohou zůstat. Bude tam služba (studenti), kteří budou k dispozici při potřebě pomoci a kontroly dodržování těchto hygienických požadavků.

COVID

Podmínky pro účast a vstup na halu stručně: Maximálně 7 dnů starý PCR test, nebo 3 dny starý antigen test, nebo doklad o očkování, nebo doklad o prodělání nemoci v době maximálně 180 dní, nebo možnost podstoupení antigen testu na místě. TO SAMÉ PLATÍ I PRO VSTUP DO RESTAURACE!

Štítky: