Přeskočit na obsah

7. kolem zavítáme poprvé do Polska aneb finále paraflorbalové ligy se blíží

  Paraflorbalová liga 2019/2020 nezadržitelně spěje ke svému finále a tak nás koncem března čeká již sedmé ligové kolo, které se tentokrát bude poprvé hrát na polském území a to v polském Sosnowieci. První ligový turnaj na polském území je historická událost a nedávný Dycky Most! tak střídá neméně zajímavá destinace a to Pierwszy Sosnowiec. 

  Co nás tedy v Polsku čeká? Především špičkový paraflorbal. Sejde se zde totiž první čtyřka neúplné tabulky paraflorbalové ligy a vzhledem k vyrovnanosti týmů bude každý bod rozhodovat o umístění a s tím o spojeném nasazení do PLAY-OFF. Navíc nelze podceňovat ani prozatím šesté Abak Ostrava, kteří se budou chtít v tabulce posunout výše a z českých týmů to mají nejblíže. Přijmou je tedy domácí fanoušci za své a povede se tuto výhodu ostravským přetavit v kýžené body? Sedmé kolo tedy nabízí zajímavou zápletku u které nesmíte chybět.

  O kdo tedy bude v Sosnowieci hrát? O cenné body před play off budou usilovat v Mostě odpočívající týmy Tatran Střešovice a FBC Abak Ostrava. Ty budou doplněny domácími hráči z Wheel Wolf, dále českobudějovickými FBC Štíři, brněnskými Bulldogs a vedoucími SKV ComAp Team Praha Tentokrát se můžeme těšit na 10 utkání, z nichž 5 v sobotu a 5 v neděli. Bližší informace k rozpisu zápasů najdete v sekci Liga.

  Pořadatelem 7. kola je Wheel Wolf Sosnowiec

  Hlavní pořadatel

  Marcin Batko

  mobil: +48 693756895

  email: marcin.batko@interia.eu

  Hala

  Sportovní hala Stefana Kisielewskiego 4B

  adresa: 41-219 Sosnowiec, Polsko

  web: bezbariérový přístup: ano vozíčkářské WC: ne

  Termín

  21. 3. – 22. 3. 2020

  Termín pro přihlášky

  20. 3 2020 

  Ubytování (jen doporučené)

  Pořadatel nezajišťuje ubytování

  Doporučené možnosti jsou:

  Strava

  Snídaně: na hotelu

  Obědy: na hale

  Rozhodčí delegováni ČFFV

  Štítky:

  generální partner