Přeskočit na obsah

Čeká reprezentace florbalu vozíčkářů jede obhajovat zlato

  Ve dnech 26. – 28. dubna 2018 se po dvouleté pauze koná ve švýcarském městě Nottwil turnaj Swiss Wheely Open 2018. Třetí ročník tohoto turnaje letos přivítá celkem 13 týmů, mezi kterými je i česká reprezentace obhajující titul z předchozího ročníku.

  Turnaj se odehraje v největším rehabilitačním centru pro osoby po poškození míchy v Evropě – v Nottwilu, který poprvé v historii florbalu vozíčkářů přivítá zástupce celkem ze 3 kontinentů. Kromě týmů z Evropy a týmu Kanady, která se již na mezinárodní scéně představila několikrát, přivítá turnaj Swiss Wheely Open 2018 i reprezentační tým Maroka. Česká reprezentace florbalu vozíčkářů odjíždí na tento turnaj v současnosti s nejlepšími hráči české florbalové vozíčkářské ligy. Celkem 12 hráčů za obhajobou titulu povede trenérské duo Vladimír Mařík a Tomáš Pek. Hráčům po dobu celého turnaje bude navíc k dispozici i zkušený fyzioterapeut Karel Jakubál.

  Česká reprezentace florbalu vozíčkářů se může tohoto turnaje zúčastnit díky podpoře MŠMT, ČSTPS, firmy Aegon, firem Opel a NH Car, které propůjčily české reprezentaci automobily a v neposlední řadě firmě Salmnig, která již několik let podporuje naši reprezentaci florbalovým vybavením.

  Děkujeme za podporu.

  Kompletní informace o turnaji naleznete na webu turnaje: www.swisswheelyopen.ch, na kterém se budou průběžně uveřejňovat výsledky jednotlivých zápasů.

  Držte nám palce!

  generální partner