Přeskočit na obsah

Charitativní florbalový projekt Střílejte na vozíčkáře jede dál

  Přestože tedy v nadcházejících devíti měsících bude každý florbalista hájit především barvy svého klubu, i pro sezónu 2011/2012 přichází Česká Florbalová Unie s velkým charitativním projektem, díky němuž se každé zúčastněné družstvo může v následující sezóně opět stát členem jediného společného charitativního týmu ve speciální soutěži s oficiálním názvem „STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE“!

  Celá akce vznikla v roce 2010 ve spolupráci s Českou federací florbalu vozíčkářů jako podpora již běžícího projektu dárcovských SMS ve tvaru DMS NAKOLECH, které se posílají na telefonní číslo 87777 a cena jedné DMS je 30, – Kč.

  A právě tato třicetikorunová částka hraje hlavní roli v akci „STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE“. Do tohoto charitativního projektu se může zapojit kterékoliv florbalové družstvo, hrající v sezóně 2011/2012 oficiální soutěž pod hlavičkou ČFbU. Základní podmínky ke vstupu do hry jsou přitom pouze dvě – ochota podpořit prostřednictvím svého oblíbeného sportu naše handicapované florbalové spoluhráče a především pak férový závazek odeslat za každý vstřelený gól svého družstva v sezóně 2011/2012 částku 30 korun na speciální účet pro florbalové vozíčkáře! 

  Základní pravidla hry v projektu STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE jsou následující:

  1. Zaslat do 30.9. 2011 oficiální přihlášku družstva do projektu STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE na adresu vilas@cfbu.cz. Povinné údaje jsou pouze tři ? název týmu, upřesnění soutěže ČFbU, ve které družstvo startuje a kontaktní osoba z přihlášeného týmu.

  2. Poslat nastřílenou charitativní částku na účet „vozmenů“ po každé „třetině“ soutěže – tedy na konci listopadu 2011, na konci února 2012 a na konci sezóny v dubnu 2012. Pokud přihlášené družstvo nesplní svůj úvodní závazek v řádném termínu, bude z projektu vyřazeno!

  3. Vybrané prostředky z projektu STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE budou použity výhradně na nákup speciálních sportovních vozíků. Cena jednoho činí 60.000,- Kč. Čím více družstev se do akce zapojí a pořádně se rozstřílí, tím více „vozmenům“ usnadníme jejich další florbalovou kariéru!

  4. K akci STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE vznikly speciální internetové stránky www.fbh.cz/strilejte, na kterých lze najít nejen aktuální stav a graf nastřílených charitativních gólů podle jednotlivých přihlášených družstev, ale také společné „počítadlo“, na němž je ihned vidět, kolik gólů zbývá aktuálně nastřílet k dosažení speciálního vozíku!

  5. Partnerem projektu STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE zůstává generální partner českého florbalu, sázková kancelář Fortuna, která na podporu celé akce slíbila stejně jako v minulé sezóně podpořit střelecké úsilí florbalového hnutí velmi zajímavou bonusovou částkou. KLUBY, KTERÉ SE DO PROJEKTU ZAPOJÍ, PŘISPĚJÍ NA NÁKUP SPECIÁLNÍCH VOZÍKŮ KAŽDOU VSTŘELENOU SOUTĚŽNÍ BRANKOU 30 KORUN A FORTUNA SE ZACHOVÁ STEJNĚ! ZA KAŽDÝ VSTŘELENÝ GÓL TAK FORTUNA PŘIDÁ ROVNĚŽ ČÁSTKU 30 KORUN A SOUBĚŽNĚ SE TAK DÍKY TOMUTO BONUSU PŘISPÍVÁ NA DVA VOZÍKY ZÁROVEŇ! ČÍM VÍCE KLUBŮ SE DO AKCE ZAPOJÍ, TÍM VĚTŠÍ POMOCNÁ SUMA PŘISTANE NA VOZÍČKÁŘSKÉM KONTĚ I OD FORTUNY!

  6. Do projektu STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE mohou samozřejmě individuálně přispívat i soukromé osoby nebo firmy, které se rozhodnou celou akci podpořit jakoukoliv částkou a přitom nemají možnost startovat v soutěžích ČFbU. Právě proto je tu tzv. BONUSOVÝ VOZÍK! Ten se bude zaplňovat díky finančním darům všech ostatních „nehrajících“ zájemců a podoba finanční pomoci projektu STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE je zcela neomezená. Přispívat se může od prostého zaslání finační částky na speciální účet přes darování výtěžků ze speciálních akcí na podporu projektu až po klasický sponzoring v podobě umístění oga na stránky projektu případně na mantinely ve vozíčkářské extralize.

  Celosezónní velká florbalová charitativní akce STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE byla spuštěna ve spolupráci České Florbalové Unie, České Federace Florbalu Vozíčkářů a sázkové kanceláře Fortuna. Oficiálním šéfem celého projektu je tisková spojka ČFbU Vilas, patronem tým osobností Real Top Praha na čele s Ivanem Trojanem, Davidem Suchařípou a Jiřím Mádlem a mediálním partnerem Česká televize.

  Takže, milí florbalisté ? hodně štěstí do sezóny 2011/2012, i nadále se bavte florbalem a i letos navíc STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE!

   

  generální partner