Přeskočit na obsah

Druhého ročníku SWO se v letošním roce zúčastní dva české týmy

    Ve dnech 22. – 24. dubna 2016 proběhne ve švýcarském Nottwilu druhý ročník mezinárodního turnaje Swiss Wheely Open. Letos se turnaje zúčastní dva české týmy – stálice a současné hvězdy české reprezentace florbalu vozíčkářů („Best veterans offensive“) a vycházející hvězdy české reprezentace („Rising Guns offensive“).

    Letošní ročník je co do počtu účastnických týmů rekordní. Kromě pořadatelské země Švýcarska, dvou holandských týmů (reprezentace a jeho developmentu) a České republiky se turnaje zúčastní tradičně Německo, nováčkem bude naopak tým Belgie, Polska a zámořská Kanada. Všechny týmy se po loňském ročníku rozrostly o nové členy a lze očekávat napínavé zápasy, a to jak v základní skupině, tak i při bojích o nejcennější kovy.

    Rozlosování pořadatelů určilo, že se oba české týmy proti sobě utkají již v základní skupině. Pro stálice české reprezentace hovoří jejich dlouholeté zkušenosti na mezinárodní úrovni, nováčci a vycházející hvězdy české reprezentace mohou být díky svému mládí a dravosti příjemným překvapením celého turnaje.

    Trenéři obou českých reprezentačních týmů, Vladimír Mařík a Tomáš Pek, věří, že se oba týmy umístí mezi těmi nejlepšími.

    generální partner