Přeskočit na obsah

DIAMOND RACE podpoří reprezentaci florbalu vozíčkářů

    Každoroční závod Diamond Race není pouze přehlídkou luxusních aut, vysoké rychlosti za účasti slavných osobností, ale také charitativní počin, který každoročně pomáhá potřebným. V letošním roce se organizátor této akce Milan Markovič rozhodl, že závod Diamond Race 2015 podpoří českou reprezentaci florbalu vozíčkářů, která se v současné době intenzivně připravuje na zářijový mezinárodní turnaj Paragames Breda. 

    V loňském roce tento závod podpořil současného českého reprezentanta Matěje Čecháka a díky získaným penězům si Matěj mohl pořídit důležité kompenzační pomůcky. V letošním roce vyslyšel Milan Markovič prosbu Matěje Čecháka, zda by podpora z letošního ročníku Diamond Race mohla být věnována právě české reprezentaci. „Za tuto podporu jsme nesmírně vděčni. Díky ní, budeme moci zrealizovat důležitá reprezentační soustředění a vybavit hráče potřebným vybavením“, říká Dominika Horáková, vedoucí realizačního týmu české reprezentace.

    Letošní ročník Diamond Race startuje ve čtvrtek 18. června 2015 od 15 hodin v Brně. Během zahajovacího dne, na kterém se představí Leoš Mareš a Agáta Hanychová bude zástupcům realizačního týmu a hráčům české reprezentace předán šek s finanční podporou, která do současné chvíle činní téměř 130 000,- Kč. Poté všechny účastníky závodu, mezi kterými je i Matěj Čechák, čeká 745 km dlouhá trať, která nabídne nejen samotným závodníkům, ale i příznivcům a divákům spoustu zajímavých doprovodných akcí.

    Všichni jste na tuto akci srdečně zváni. Více informací o tomto závodu naleznete na stránkách www.diamondrace.cz.

    generální partner