DIAMOND RACE podpoří reprezentaci florbalu vozíčkářů

Každoroční závod Diamond Race není pouze přehlídkou luxusních aut, vysoké rychlosti za účasti slavných osobností, ale také charitativní počin, který každoročně pomáhá potřebným. V letošním roce se organizátor této akce Milan Markovič rozhodl, že závod Diamond Race 2015 podpoří českou reprezentaci florbalu vozíčkářů, která se v současné době intenzivně připravuje na zářijový mezinárodní turnaj Paragames Breda. 

V loňském roce tento závod podpořil současného českého reprezentanta Matěje Čecháka a díky získaným penězům si Matěj mohl pořídit důležité kompenzační pomůcky. V letošním roce vyslyšel Milan Markovič prosbu Matěje Čecháka, zda by podpora z letošního ročníku Diamond Race mohla být věnována právě české reprezentaci. „Za tuto podporu jsme nesmírně vděčni. Díky ní, budeme moci zrealizovat důležitá reprezentační soustředění a vybavit hráče potřebným vybavením“, říká Dominika Horáková, vedoucí realizačního týmu české reprezentace.

Letošní ročník Diamond Race startuje ve čtvrtek 18. června 2015 od 15 hodin v Brně. Během zahajovacího dne, na kterém se představí Leoš Mareš a Agáta Hanychová bude zástupcům realizačního týmu a hráčům české reprezentace předán šek s finanční podporou, která do současné chvíle činní téměř 130 000,- Kč. Poté všechny účastníky závodu, mezi kterými je i Matěj Čechák, čeká 745 km dlouhá trať, která nabídne nejen samotným závodníkům, ale i příznivcům a divákům spoustu zajímavých doprovodných akcí.

Všichni jste na tuto akci srdečně zváni. Více informací o tomto závodu naleznete na stránkách www.diamondrace.cz.