Přeskočit na obsah

Finálová 6tka – představujeme Bulldogs Brno

  Představte návštěvníkům portálu FBH.cz váš tým, jeho historii a úspěchy?

  Náše družstvo vzniklo v září 2011 jako jeden z týmů Bulldogs Brno, kdy jsem přemluvil pár kluků a šli sme si zatrénovat. Tedy pár měsíců před našim začátkem v lize. První dva turnaje jsme měli naštěstí volno, a tak jsme do # soutěže naostro vlétli až na turnaji u nás v Brně. Neměli jsme žádné zkušenosti a o nějaké taktice nebyla vůbec řeč. Naše hráčská základna je zatím velice úzká, a tak s námi začlo hrát i několik brněnských basketbalistů, pro které není problém pohyb na sportovním vozíku, ale na práci s hokejkou je určitě co zlepšovat :-).Cenné zkušenosti se # snažíme sbírat v každém zápase, zúčastnili jsme se také turnaje v Plzni, kde jsme skončili třetí. Do další sezóny počítáme s rozšířením hráčské základny.

  Jak hodnotíte výsledky vašeho týmu v základní části Vozíčkářské # florbalové Fortuna ligy 2011/2012?
   

  Na prvních dvou turnajích v Brně a Kadani se ukázalo že nám chyběly # zkušenosti a sehranost. Ke konci sezóny se ale vše změnilo, začalo se nám # dařit, více jsme o hře a soupeři přemýšleli a plnili svoji „taktiku“.Dokonce # se nám podařilo sebrat bod suverénnímu týmu z Ostravy 🙂

  Jaký je váš názor na Superfinále, to že o vítězi rozhodne jeden zápas?

  Objektivní vitěz ligy by vzešel ze systému hraného minimálně na dva vítězné zápasy, takto se může stát ve finále cokoliv.

  Jak jste spokojeni s organizací letošní ligové soutěže?

  S organizací jsme byli na každém turnaji vždy spokojeni, na žádném jsme se # nesetkali s problémy. Vždy nám bylo vyjito vstříc.

  Co českému florbalu na kolech dle vašeho názoru chybí?

  Informovanost delegovaných rozhodčích o úpravách pravidel pro florbal vozíčkářů. Větší divácká kulisa by zápasům určitě prospěla.

  Jakého cíle v letošním Play-off by jste chtěli dosáhnout?

  Pro nás byl v naší první sezóně v lize velký úspěch vůbec se do play off dostat, ale samozřejmě se s tím nesmíříme a budeme bojovat o příčky nejvyšší.

  Na otázky odpovídal kapitán týmu Jiří Žák.

  generální partner