Přeskočit na obsah

Finálová 6tka – představujeme Tatran Střešovice Praha

  Představte návštěvníkům portálu FBH.cz váš tým, jeho historii a úspěchy? 

  Tatran Střešovice je jeden ze spoluzakladatelů českého florbalu na kolech byl přibližně založen v roce 2001 a od té doby se protočilo v klubu cca na 4 desítky hráčů mezi největší úspěchy patří v roce 2003 titul a později stabilní místa na bedně tzn. druhý a třetí místa. Bohužřel i Tatran má za sebou roční pauzu. Důvodem pauzy bylo nedostatek hráčů. Mezi nejstabilnější hráče tohoto celku patří jednoznačně Zdeněk Krupička, Jan Hamák, Petr Novák, Mercedes Bencová a Jaroslav Novotný.

  Jak hodnotíte výsledky Vašeho týmu v základní části Vozíčkářské florbalové Fortuna ligy 2011/2012? 

  Po znovuobnovení  činnosti jsme chtěli hlavně stabilizovat tym. V průběhu roku jsme ale tento ciíl změnili na povinnost účasti do play off byl cílem, kterou jsme si splnili . Takže s dosavadními výsledky a sezonou jsme maximálně spokojeni. 

  Jaký je Váš názor na Superfinále, to že o vítězi rozhodne jeden zápas? 

  Trochu nás tento model zaskočil, ale po shlédnutí superfinále žen i mužů jsme byli velmi mile překvapeni. Program, doprovodný program, učast diváků i vlastní hra a napínavost zápasů předčily naše očekáváni. Za nás musime rádi shrnout, že se model velmi velmi podařil. 

  Jak jste spokojeni s organizací letošní ligové soutěže? 

  Po novém vstupu do soutěže jsme se soustředili hlavně na naše problémy a výkony. Ale nezaznamenali jsme žádny zásadni problém či nespokojenost s kterýmkoliv kolem. Je jen škoda že organizace leži vždy na zádech místních pár dobrovolníků plus několika lidí, ale to už k našemu sportu asi patří.

  Jakého cíle v letošním Play Off by jste chtěli dosáhnout? 

  Samozřejmě že máme ty nejvyšší cíle a to jsou ty napadobit muže Tatranu Střešovice.

  Na otázky odpovídal vedoucí týmu Jan Hamák 

  generální partner