Přeskočit na obsah

Informace ze zákulisí příprav nové ligové sezóny

  V průběhu srpna došlo již k hostování a přestupu některých hráčů. Aktualizovaný přehled vyřízených žádostí naleznete ZDE. Pokud mají některé kluby zájem o hostování a nebo přestup hráčů je nutno vyplnit žádost mezi jednotlivými kluby a zaslat poštou na adresu sdružení ZDE. Žádost o hostování a přestup můžete stáhnout v sekci Dokumenty ke stažení. Letošní přestupní termín jsme pro vaše pohodlí posunuli o 14 dní. Přestupní termín končí 14.9.2011 !!

  Letošní ligový ročník bude mít poprvé v historii šest ligových víkendových kol. Každý tým se však zúčastní pouze čtyřech kol a v plánování ligového rozpisu byl brán zřetel na vzdálenost, kterou by musel tým absolvovat při cestě na turnaj. Příklad: Mostecký tým se nezúčastní ligového kola v Ostravě.

  Od ledna vyjednáváme každoroční podporu společnosti Fortuna, vzhledem k vysokým nákladům na organizaci ligové soutěže jsme zažádali o navýšení podpory, to bohužel nebylo schváleno a tak se budeme potýkat opět s finančním zabezpečením ligy. S tímto souvisí i první hisotrická platba startovného do ligy. Ze startovného /5.000, – Kč/tým/sezóna/ se budou výhradně hradit náklady spojené s dopravou mantinelů, pronájem sportovních hal a platby odměn rozhodčím. Termín platby startovného je 14. 9.2011. 

  Radostnější zprávou je pokračování projektu „Střílejte na vozíčkáře“. Tento projekt bude podle posledních informací pokračovat i bez přispění Fortuny. Uvidíme kolik týmů se do projektu přihlásí a jak se jim bude střelecky dařit. V minulém ročníku se vybralo přes 430 tisíc korun a bylo pořízeno osm sportovních vozíků pro osm členů sdružení. Sedm sportovních vozíků je již fyzicky předáno, osmý půjde co nejdříve do výroby. 

  Reprezentace se zúčastní mezinárodního turnaje v holandské Breda. JIž máme skoro úplnou nominaci a snažíme se tuto akci finančně zabezpěčit. 

  V průběhu tohoto víkendu jsem se věnoval upravě webu sdružení. Snažil jsem se o celkovou přehlednost především v položkách menu. Doufám, že se mi to alespoň trochu povedlo.

   

   

   

  generální partner