Přeskočit na obsah

Již sedmý vozík z projektu Střílejte na vozíčkáře

  K poslednímu březnovému dni nastřílelo 68 přihlášených týmů z celé České republiky a nejrůznějších věkových kategorií dohromady už 6 669 gólů a společně se sázkovou kanceláří Fortuna, která částku 30,- Kč za každý vstřelený gól ještě zdvojnásobí, už se tak od září loňského roku podařlo vystřílet již 400 140,- Kč, což znamená jediné – na konci sezóny se může na zbrusu nový sportovní vozík těšít neuvěřitelných SEDM vozíčkářů!

  Janu Pitelkovou, Kateřinu Grusovou, Ninu Křehotovou, Miroslava Večeřu a Martina Černého doplňují nově i Petr Novák a Petr Bláha a záleží jen na nás, zda k těmto sedmi majitelům nových vozíků dokážeme do konce sezóny „nominovat“ ještě nějaké spoluhráče! Do charitativní akce STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE se totiž může každý tým přihlásit kdykoliv během sezóny, všechny jeho nastřílené góly se mu sečtou zpětně.

  Pokud Vás tato akce zaujala, zkuste si spočítat, kolik gólů nastřílel Váš tým v sezóně 2010/2011, vynásobte třiceti a vydělte třeba počtem hráčů v týmu. Pokud jste například nastříleli 50 gólů a je Vás v týmu deset, vyjde z toho částka 150,- Kč na jednoho. Pro Vás je to jednorázový příspěvek za jeden rok, pro vozíčkáře by to mohla být část příspěvku na nový pohodlný vozík na několik let!

  Na jeden speciální florbalový vozík je potřeba 55.000,- korun, každý přihlášený tým na něj přispívá částkou 30 korun za jeden vstřelený gól v oficiální soutěži ČFbU. Generální partner českého florbalu, sázková kancelář Fortuna, navíc částku za každý vstřelený gól zdvojnásobí a díky tomuto velkorysému gestu přihazuje stejné peníze, které florbalisté vystřílí. Díky tomu je na jeden vozík potřeba nastřílet 917 gólů.

  Veškeré informace o celosezónním charitativním florbalovém projektu STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE včetně již přihlášených týmů, informací pro další zájemce o pomoc i aktuální stav nastřílených gólů najdete na oficiálních stránkách projektu www.fbh.cz/strilejte.

  PŘIDÁTE SE I VY A POMŮŽETE VYSTŘÍLET VOZÍKY I PRO DALŠÍ HANDICAPOVANÉ SPOLUHRÁČE?

  generální partner