Přeskočit na obsah

Mezinárodní utkání Česká republika – Holandsko ve florbalu vozíčkářů

    Holandsko přijede do České republiky s reprezentací plnou kvalitních hráčů pod vedením Franka Magdeenberga a Marjan de Ridder. Českou reprezentaci nepovede nikdo jiný než Petr Koutný, který v letošním roce dovedl svůj juniorský tým FBC ČPP Remedicum Ostrava k tolik vytouženému titulu v G2 lize juniorů.

    Kromě dvou vzájemných reprezentačních utkání, která proběhnou v sobotu a v neděli v dopoledních hodinách na hale VŠE Na Třebešíně, se obě reprezentace představí v O2 Aréně v rámci Superfinále florbalu 2013, kde divákům představí během dvou přestávkových exhibicí florbal na vozíku. Někteří čeští reprezentanti se v O2 Aréně představí před zaplněným hledištěm již podruhé, ale pro většinu české reprezentace a celou holandskou reprezentaci to bude premiéra.

    Tato vzájemná reprezentační utkání prověří připravenost a kvalitu obou týmů před mezinárodním turnajem Paragames Breda, který proběhne v říjnu 2013 právě v Nizozemí. V rámci letošních Paragames Breda se již nyní s největší pravděpodobností představí reprezentační týmy 8 zemí včetně pro všechny neznámé Kanady, která v Bredě zažije svou celosvětovou premiéru.

    generální partner