Přeskočit na obsah

Mostecké kolo ovládl pražský ComAp Team

  O posledním únorovém víkendu zavítala česká paraflorbalová liga po dvouleté odmlce do Mostu. Bez účasti budějovických Štírů nabídlo ligové kolo v Mostě deset vyrovnaných zápasů.

  Víkendové zápasy měli svého suveréna a tím se stal tým pražského ComApu, který nezaváhal ani v jednom utkání  a ve svém posledním utkání s týmem Vikings Most dokázal otočit výsledek z 0-2 na konečných 3-2.

  V boji o druhé místo zaváhal Tatran Střešovice, který i přes herní převahu prohrál se všemi konkurenčními týmy a dokázal porazit pouze Meteor Plzeň.

  Domácí tým Vikings předvedl stabilní výkony a až na kolaps v závěru utkání s ComApem si připsal tři vítězství a dále sní v tabulce o přímé postupové pozici do Playoff, které zajišťují první a druhé místo po základní části.
  Ostravský tým si splnil povinnost výhrou s Meteorem Plzeň a jako bonus přidal vítězství nad Tatranem Střešovice, ale ani bojovný výkon nestačil na domácí celek Vikings Most a pražský ComAp.

  S prázdnou odjíždějí z Mostu hráči Meteor Plzeň, a ani heroický výkon nováčka v bráně Meteoru Petera Mesároše nepomohl plzeňskému týmu k první bodům v sezóně a po čtyřech prohrách tak nadále Plzeň okupuje poslední místo v tabulce.

  autor textu: Vikings Most

  Štítky:

  generální partner