Přeskočit na obsah

Nedělní report z Paragames

  CZE        6 : 2        GER

  Finálový den začal zápasem o bronzové medaile.  Náš tým po výydatné snídani na nic nečekal a rychle před zápasem provedl krátký trénik, kde byla nastolena jasná taktika pro získaní bronzových medailí.  Zápas začal v poklidném tempu a naši nenechali nikoho na pochybách a ujali se brzo vedení 1:0.

  Papírově slabší německý výběr chvílemi odolával drtivému tlaku českého  týmu, ale nakonec se radovali hráči českou vlajkou na prsou 6:2. Celý turnaj ukázal kde nás tlačí pomyslná bota a na čem se musí co nejrychleji pracovat. Celkové třetí místo na Paragames  podpořili individuální ocenění a to pro našeho brankáře Lukáše Grüner jakožto nejlepšího brankáře a  českého „snajpera“ Zdeňka Krupičku jako nejlepšího střelce  se 16 góly. Celý národní tým statečně reprezentoval a už nyní můžeme pracovat na přípravách výjezdu do Švédska začátkem června roku 2012.
  SWE        6 : 1        NL
  Finálový zápas vyhrála reprezentace Švédska, která to již něměla proti Holandsku tak jednoduché jako v základní skupině. Po první třetině byl stav zápasu nerozhodný. Potom se trefil celkem třikrát Olsson a bylo rozhodnuto. Přesto, že Národní tým Holandska prohrál 1:6 je vidět obrovský kus práce, který tým udělal od IWFT 2010. To dokázal předvším proti českému výběru v semifinálovém souboji. 

  generální partner