Přeskočit na obsah

Polský Wheel Wolf se prokousal do čela ligové tabulky

  Nečekané drama však přineslo druhé představení Vlčí smečky. Změřili síly s okradeným KAMATem. Janské Lázně se ujaly vedení gólem Hlavy a po první třetině drželi nejtěsnější rozdíl ve skóre. Vlci však silou vůle zvyšovali tlak, až byli odměněni. Brankou kapitána Batka srovnali a tradiční střelec Woznica dvěma přesnými zásahy obrat dokonal a odvrátil tak překvapivý výsledek. 

  Po taktické avšak gólově chudší bitvě se pro změnu konali gólové žně. V hlavních rolích pořadatel ABAK Ostrava a Bulldogs. Za přestřelku, která nabídla ve víkendovém výběru zápasů nejvíce branek brali body ostravští. Dramatické výsledky byli vůbec o víkendu doménou pořadatelského klubu. Po vítězství nad brněnskými si naopak nepřipsali ani bod za těsnou prohru s KAMATem Janské Lázně. 

  Vlci z Polska si poradili se všemi soupeři, připsali si tak do tabulky plný počet bodů z tohoto turnaje a dostali se tak do čela tabulky před budějovické United. Pražský ComAp veze 9 bodů a v tabulce se usadil na třetím místě o skóre za zmiňovanými United.


  Autor
  : Štěpán Karásek

  Výsledky utkání neleznete ve Výsledkovém servisu.


  generální partner