Přeskočit na obsah

PLAY OFF JE TADY! Kdo zvedne putovní pohár nad hlavu letos?

    Tak již jdeme do finále… Získá v letošním play off svůj zlatý hattrick tým z Českých Budějovic? Nebo se konečně pozlatí pražští SKV? Či opět zaválí Tatran nebo silný tým vzadu z Ostravy? Nebo dokonce překvapí některý další z týmů? Tak mnoho otázek a přitom stačí jen tři hrací dny 9. – 11. května 2019 a budeme znát vše.

    Základní část ligy je již v pánu a my známe složení prvních soupeřů pro play off. Poprvé v historii se play off ligy podívá do místa, kde nesídlí žádný z ligových týmů. Ano, odehrajeme jej 9. – 11. května 2019 v Kutné Hoře. A čeká nás opět drobná novinka. Po dlouhé době se play off zúčastní všechny ligové týmy. Je pravda, že 7. tým po základní části – SKH Meteor Plzeň, již jen v bojích o konečné 5. až 7. místo společně s poraženými čtvrtfinalisty, ale i tak plzeňští borci nedají nic zadarmo.

    Ve čtvrtfinále se spolu utkají dvojice FBC Abak Ostrava s BM&J New Era a Tatran Střešovice s Bulldogs Brno. Na vítěze čtvrtfinálových sérií budou čekat českobudějovičtí štíři a také tým z pražského ComAp. Rozpis zápasů najdete jako obvykle na našich webových stránkách a také u události na Facebook stránkách ČFFV. A jak již bylo napsáno výše, určitě všichni přijedou s cíli nejvyššími. Tak tedy… Ring volný.

    generální partner