Přeskočit na obsah

Po třech ženách je vystřílen i první mužský vozík

  Aktuálně je do celosezónní charitativního projektu Střílejte na vozíčkáře přihlášeno už celkem 67 týmů z celé České republiky a všech věkových kategorií od elévů až po veterány. Koncem listopadu navíc proběhla první splátku za vstřelené góly a společně s první splátkou od sázkové kanceláře Fortuna se tak už přímo vybraly první peníze, takže organizátoři akce mohli zaplatit zálohové faktury u speciální firmy a výroba speciálních vozíků byla zahájena!

  Stále vysoké tempo nastřílených gólů navíc znamená, že už začátkem roku 2011 se rychle zaplňuje již pátý vozík, který bude určen pro druhého muže v této akci, Martina Černého. Z celkem 917 gólů, které je potřeba nastřílet, už na Martinův vozík zbývá pouhých 338 přesných tref.

  Na jeden speciální florbalový vozík je potřeba 55.000,- korun, každý přihlášený tým na něj přispívá částkou 30 korun za jeden vstřelený gól v základní části oficiální soutěže ČFbU. Generální partner českého florbalu, sázková kancelář Fortuna, navíc částku za každý vstřelený gól zdvojnásobí a díky tomuto velkorysému gestu přihazuje stejné peníze, které florbalisté vystřílí. Díky tomu je na jeden vozík potřeba nastřílet 917 gólů.

  Veškeré informace o celosezónním charitativním florbalovém projektu STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE včetně již přihlášených týmů, informací pro další zájemce o pomoc i aktuální stav nastřílených gólů najdete na oficiálních stránkách projektu www.fbh.cz/strilejte.

  Vilas — tisková spojka ČFbU

  generální partner