Přeskočit na obsah

Reprezentace absolvovala další soustředění v Kutné Hoře

  Reprezentační výběr paraflorbalistů se o prvním listopadovém víkendu (6.-7.11.) sešel na své čvrté letošní soustředění, které proběhlo  opět v oblíbené hale Sportovní hala Kutná Hora v Kutné Hoře. 

  Reprezentanti se v Kutné Hoře sešli už v páteční podvečer. Nejprve bylo u všech přítomných zjištěno, zda splňují podmínky účasti soustředění a po ověření, že všichni splňují protiepidemické podmínky, mohlo soustředění započít.

  Reprezentace jezdí do Kutné Hory pravidelně, ale poprvé měla možnost vyzkoušet v hale Klimeška druhou tréninkovou plochu na které je místo parket ,,guma“. Na tomto povrchu hrají hráči ve Švédsku a Holandsku. Naše reprezentace se s ní setkává tak jen na zahraničních výjezdech.

  Do tréninkových bloku byly opět vloženy disciplíny dovednostního turnaje Česká pošta Challenge Cupu a to jízda na rychlost, nájezdy na brankáře a střelba na přesnost. Napínavou soutěž rozhodovali milimetry.

  Nejlépe si ze všech hráčů vedl ostravský Miroslav Večeřa a po vítězství ve dvou disciplínách bral i konečné první místo.

  Neděli poté po obědě ukončil další modelový zápas a reprezentanti, tak vyrazili za zaslouženým odpočinkem.

  Výsledky Česká pošta Challengu Cupu 2:

  1. Miroslav Večeřa
  2. František Synek
  3. Zbyněk Sýkora

  generální partner