Přeskočit na obsah

Kalendář VFL 2012/2013

    číslo kolo sportovní hala datum čas domácí hosté zápis 
    001 I. kolo TJ Ruzyně Praha 29.09.2012 09:00 TATRAN Střešovice Praha SKV Praha ComAp Team 001
    002 I. kolo TJ Ruzyně Praha 29.09.2012 10:15 BASSET Most SKH METEOR Plzeň 002
    003 I. kolo TJ Ruzyně Praha 29.09.2012 11:30 Wheel Wolf Polsko TATRAN Střešovice Praha 003
    004 I. kolo TJ Ruzyně Praha 29.09.2012 12:45 SKV Praha ComAp Team SKH METEOR Plzeň 004
    005 I. kolo TJ Ruzyně Praha 29.09.2012 14:00 Wheel Wolf Polsko UNITED České Budějovice 005
    006 I. kolo TJ Ruzyně Praha 29.09.2012 15:15 TATRAN Střešovice Praha BASSET Most 006
                   
    007 I. kolo TJ Ruzyně Praha 30.09.2012 09:00 BASSET Most UNITED České Budějovice 007
    008 I. kolo TJ Ruzyně Praha 30.09.2012 10:15 Wheel Wolf Polsko SKH METEOR Plzeň 008
    009 I. kolo TJ Ruzyně Praha 30.09.2012 11:30 UNITED České Budějovice TATRAN Střešovice Praha 009
    010 I. kolo TJ Ruzyně Praha 30.09.2012 12:45 SKV Praha ComAp Team Wheel Wolf Polsko 010
                   
    011 II. kolo MH Skuteč 27.10.2012 09:00 KAMAT Team Janské Lázně Bulldogs Brno  
    012 II. kolo MH Skuteč 27.10.2012 10:15 FBC ABAK Remedicium Ostrava BASSET Most  
    013 II. kolo MH Skuteč 27.10.2012 11:30 SKV Praha ComAp Team KAMAT Team Janské Lázně  
    014 II. kolo MH Skuteč 27.10.2012 12:45 Wheel Wolf Polsko BASSET Most  
    015 II. kolo MH Skuteč 27.10.2012 14:00 Bulldogs Brno FBC ABAK Remedicium Ostrava  
    016 II. kolo MH Skuteč 27.10.2012 15:15 SKV Praha ComAp Team Wheel Wolf Polsko  
                   
    017 II.kolo MH Skuteč 28.10.2012 09:00 Wheel Wolf Polsko BASSET Most  
    018 II.kolo MH Skuteč 28.10.2012 10:15 KAMAT Team Janské Lázně FBC ABAK Remedicium Ostrava  
    019 II.kolo MH Skuteč 28.10.2012 11:30 BASSET Most Bulldogs Brno  
    020 II.kolo MH Skuteč 28.10.2012 12:45 SKV Praha ComAp Team FBC ABAK Remedicium Ostrava  
    021 II.kolo MH Skuteč 28.10.2012 14:00 Wheel Wolf Polsko KAMAT Team Janské Lázně  
                   
    022 III.kolo SH Vyškov 8.12.2012 09:00 Bulldogs Brno UNITED České Budějovice  
    023 III.kolo SH Vyškov 8.12.2012 10:15 Wheel Wolf Polsko SKH METEOR Plzeň  
    024 III.kolo SH Vyškov 8.12.2012 11:30 FBC ABAK Remedicium Ostrava UNITED České Budějovice  
    025 III.kolo SH Vyškov 8.12.2012 12:45 SKH METEOR Plzeň KAMAT Team Janské Lázně  
    026 III.kolo SH Vyškov 8.12.2012 14:00 UNITED České Budějovice FBC ABAK Remedicium Ostrava  
    027 III.kolo SH Vyškov 8.12.2012 15:15 Wheel Wolf Polsko Bulldogs Brno  
    028 III.kolo SH Vyškov 8.12.2012 16:30 FBC ABAK Remedicium Ostrava SKH METEOR Plzeň  
                   
    029 III.kolo SH Vyškov 9.12.2012 09:00 UNITED České Budějovice KAMAT Team Janské Lázně  
    030 III.kolo SH Vyškov 9.12.2012 10:15 Bulldogs Brno SKH METEOR Plzeň  
    031 III.kolo SH Vyškov 9.12.2012 11:30 UNITED České Budějovice Wheel Wolf Polsko  
    032 III.kolo SH Vyškov 9.12.2012 13:00 Wheel Wolf Polsko KAMAT Team Janské Lázně  
    033 III.kolo SH Vyškov 9.12.2012 14:15 Bulldogs Brno UNITED České Budějovice  
                   
    034 IV.kolo SH Kadaň 2.3.2013 09:00 TATRAN Střešovice Praha BASSET Most  
    035 IV.kolo SH Kadaň 2.3.2013 10:15 SKV Praha ComAp Team UNITED České Budějovice  
    036 IV.kolo SH Kadaň 2.3.2013 11:30 BASSET Most KAMAT Team Janské Lázně  
    037 IV.kolo SH Kadaň 2.3.2013 12:45 TATRAN Střešovice Praha SKH METEOR Plzeň  
    038 IV.kolo SH Kadaň 2.3.2013 14:00 KAMAT Team Janské Lázně SKV Praha ComAp Team  
                   
    039 V.kolo SH Kadaň 3.3.2013 09:00 TATRAN Střešovice Praha SKH METEOR Plzeň  
    040 V.kolo SH Kadaň 3.3.2013 10:15 BASSET Most KAMAT Team Janské Lázně  
    041 V.kolo SH Kadaň 3.3.2013 11:30 UNITED České Budějovice TATRAN Střešovice Praha  
    042 V.kolo SH Kadaň 3.3.2013 12:45 SKV Praha ComAp Team BASSET Most  
    043 V.kolo SH Kadaň 3.3.2013 14:00 SKH METEOR Plzeň UNITED České Budějovice  
                   
    044 V.kolo Sareza Ostrava 6.4.2013 09:00 FBC ABAK Remedicium Ostrava Wheel Wolf Polsko  
    045 V.kolo Sareza Ostrava 6.4.2013 10:15 TATRAN Střešovice Praha KAMAT Team Janské Lázně  
    046 V.kolo Sareza Ostrava 6.4.2013 11:30 FBC ABAK Remedicium Ostrava Bulldogs Brno  
    047 V.kolo Sareza Ostrava 6.4.2013 12:45 Wheel Wolf Polsko TATRAN Střešovice Praha  
    048 V.kolo Sareza Ostrava 6.4.2013 14:00 KAMAT Team Janské Lázně Bulldogs Brno  
                   
    049 V.kolo Sareza Ostrava 7.4.2013 09:00 TATRAN Střešovice Praha Bulldogs Brno  
    050 V.kolo Sareza Ostrava 7.4.2013 10:15 KAMAT Team Janské Lázně FBC ABAK Remedicium Ostrava  
    051 V.kolo Sareza Ostrava 7.4.2013 11:30 Bulldogs Brno Wheel Wolf Polsko  
    052 V.kolo Sareza Ostrava 7.4.2013 12:45 KAMAT Team Janské Lázně TATRAN Střešovice Praha  
    053 V.kolo Sareza Ostrava 7.4.2013 14:00 FBC ABAK Remedicium Ostrava Wheel Wolf Polsko  
                   
    054 VI.kolo SH Radotín Praha 27.4.2013 09:00 SKV Praha ComAp Team Bulldogs Brno  
    055 VI.kolo SH Radotín Praha 27.4.2013 10:15 SKH METEOR Plzeň FBC ABAK Remedicium Ostrava  
    056 VI.kolo SH Radotín Praha 27.4.2013 11:30 Bulldogs Brno TATRAN Střešovice Praha  
    057 VI.kolo SH Radotín Praha 27.4.2013 12:45 FBC ABAK Remedicium Ostrava SKV Praha ComAp Team  
    058 VI.kolo SH Radotín Praha 27.4.2013 14:00 Bulldogs Brno SKH METEOR Plzeň  
    059 VI.kolo SH Radotín Praha 27.4.2013 15:15 TATRAN Střešovice Praha FBC ABAK Remedicium Ostrava  
                   
    060 VI.kolo SH Radotín Praha 28.4.2013 09:00 FBC ABAK Remedicium Ostrava BASSET Most  
    061 VI.kolo SH Radotín Praha 28.4.2013 10:15 Bulldogs Brno SKV Praha ComAp Team  
    062 VI.kolo SH Radotín Praha 28.4.2013 11:30 TATRAN Střešovice Praha FBC ABAK Remedicium Ostrava  
    063 VI.kolo SH Radotín Praha 28.4.2013 12:45 BASSET Most Bulldogs Brno  
    064 VI.kolo SH Radotín Praha 28.4.2013 14:00 SKV Praha ComAp Team TATRAN Střešovice Praha  
                   
    065 VII.kolo Lokomotiva Plzeň 11.5.2013 09:00 UNITED České Budějovice SKH METEOR Plzeň  
    066 VII.kolo Lokomotiva Plzeň 11.5.2013 10:15 SKV Praha ComAp Team BASSET Most  
    067 VII.kolo Lokomotiva Plzeň 11.5.2013 11:30 KAMAT Team Janské Lázně UNITED České Budějovice  
    068 VII.kolo Lokomotiva Plzeň 11.5.2013 12:45 SKH METEOR Plzeň SKV Praha ComAp Team  
                   
    069 VII.kolo Lokomotiva Plzeň 12.5.2013 09:00 BASSET Most UNITED České Budějovice  
    070 VII.kolo Lokomotiva Plzeň 12.5.2013 10:15 KAMAT Team Janské Lázně SKH METEOR Plzeň  
    071 VII.kolo Lokomotiva Plzeň 12.5.2013 11:30 SKV Praha ComAp Team UNITED České Budějovice  
    072 VII.kolo Lokomotiva Plzeň 12.5.2013 12:45 SKH METEOR Plzeň BASSET Most  


    Ustanovení VFL 2012/2013

    • Do Play Off postupuje prvních šest týmů z celkové tabulky VFL 2012/2013 (rozhodující klíč: počet bodů, skore vzájemných zápasů, vstřelené a obdržené branky, extra utkání).
    • Týmy na 4. – 6. místě postupují do čtvrtfinále
    • Čtvrtfinále a semiinále se hraje na 2 vítězné zápasy
    • Finále a zápas o 3. místo se hrají na jeden zápas ( tzv. SUPERFINÁLE) 
    • Čtvrtfinále a semifinále se hraje 3x15minut, čistý čas se hraje poslední 3minuty v zápase
    • Finále a boj o 3.místo se hraje 3x20minut a hraje se ČISTÝ ČAS!!! 

    Časový rozpis Play Off VFFL 2011/2012

    4.5.2012 – příjezd účastníků

    5.5.2012 – čtvrtfinálová utkání

    6.5.2012 – semifinálová utkání

    7.5.2012 – utkání o 3.místo, FINÁLE, slavnostní vyhlášení, společenský večer

    8.5.2012 – odjezd účastníků

     

     

    generální partner

    ČESKÁ POŠTA