Přeskočit na obsah

Rozpis zápasů ČPEV 2013/2014

    Rozpis zápasů Česká pojišťovna Extraliga vozíčkářů 2013/2014

     

    číslo kolo sportovní hala datum čas domácí hosté
    01 I. kolo Praha Ruzyně 28.09.2013 09:00 SKV Praha ComAp Team TATRAN Střešovice Praha
    02 I. kolo Praha Ruzyně
    28.09.2013
    10:15 BASSET Most SKH METEOR Plzeň
    03 I. kolo Praha Ruzyně
    28.09.2013
    11:30 FBC ABAK Remedicium Ostrava
    TATRAN Střešovice Praha
    04 I. kolo Praha Ruzyně
    28.09.2013
    12:45 BASSET Most
    UNITED České Budějovice
    05 I. kolo Praha Ruzyně
    28.09.2013
    14:00 SKV Praha ComAp Team
    SKH METEOR Plzeň
    06 I. kolo Praha Ruzyně
    28.09.2013
    15:15 UNITED České Budějovice
    FBC ABAK Remedicium Ostrava
                 
    07 I. kolo Praha Ruzyně
    29.09.2013 09:00 UNITED České Budějovice
    SKV Praha ComAp Team
    08 I. kolo Praha Ruzyně
    29.09.2013
    10:15 BASSET Most
    FBC ABAK Remedicium Ostrava
    09 I. kolo Praha Ruzyně
    29.09.2013
    11:30 TATRAN Střešovice Praha
    UNITED České Budějovice
    10 I. kolo Praha Ruzyně
    29.09.2013
    12:45 BASSET Most
    FBC ABAK Remedicium Ostrava
                 
    11 II. kolo Nová Paka 26.10.2013 09:00 KAMAT Team Janské Lázně Bulldogs Brno
    12 II. kolo Nová Paka
    26.10.2013 10:15 Wheel Wolf Polsko
    BASSET Most
    13 II. kolo Nová Paka
    26.10.2013 11:30 SKV Praha ComAp Team KAMAT Team Janské Lázně
    14 II. kolo Nová Paka
    26.10.2013 12:45 TATRAN Střešovice Praha
    Bulldogs Brno
    15 II. kolo Nová Paka
    26.10.2013 14:00 Wheel Wolf Polsko
    BASSET Most
    16 II. kolo Nová Paka
    26.10.2013 15:15 SKV Praha ComAp Team TATRAN Střešovice Praha
                 
    17 II.kolo Nová Paka
    27.10.2013 09:00 SKV Praha ComAp Team
    BASSET Most
    18 II.kolo Nová Paka
    27.10.2013 10:15 Wheel Wolf Polsko
    KAMAT Team Janské Lázně
    19 II.kolo Nová Paka
    27.10.2013 11:30 Bulldogs Brno
    SKV Praha ComAp Team
    20 II.kolo Nová Paka
    27.10.2013 12:45 Wheel Wolf Polsko TATRAN Střešovice Praha
    21 II.kolo Nová Paka
    27.10.2013 14:00 KAMAT Team Janské Lázně
    BASSET Most
                 
    22 III.kolo Vyškov 23.11.2013 09:00 Bulldogs Brno FBC ABAK Remedicium Ostrava
    23 III.kolo Vyškov 23.11.2013
    10:15 Wheel Wolf Polsko SKH METEOR Plzeň
    24 III.kolo Vyškov 23.11.2013
    11:30 UNITED České Budějovice
    Bulldogs Brno
    25 III.kolo Vyškov 23.11.2013
    12:45 SKH METEOR Plzeň Wheel Wolf Polsko
    26 III.kolo Vyškov 23.11.2013
    14:00 FBC ABAK Remedicium Ostrava
    UNITED České Budějovice
                 
    27 III.kolo Vyškov 24.11.2013 09:00 FBC ABAK Remedicium Ostrava Wheel Wolf Polsko
    28 III.kolo Vyškov 24.11.2013
    10:15 Bulldogs Brno SKH METEOR Plzeň
    29 III.kolo Vyškov 24.11.2013
    11:30 UNITED České Budějovice Wheel Wolf Polsko
    30 III.kolo Vyškov 24.11.2013
    12:45 SKH METEOR Plzeň
    FBC ABAK Remedicium Ostrava
    31 III.kolo Vyškov 24.11.2013
    14:00 Bulldogs Brno UNITED České Budějovice
                 
    32 IV.kolo Kadaň 1.3.2014 09:00 SKV Praha ComAp Team
    BASSET Most
    33 IV.kolo Kadaň 1.3.2014 10:15 SKH METEOR Plzeň
    KAMAT Team Janské Lázně
    34 IV.kolo Kadaň 1.3.2014 11:30 SKV Praha ComAp Team
    UNITED České Budějovice
    35 IV.kolo Kadaň 1.3.2014 12:45 KAMAT Team Janské Lázně
    BASSET Most
    36 IV.kolo Kadaň 1.3.2014 14:00 TATRAN Střešovice Praha
    SKH METEOR Plzeň
                 
    37 V.kolo Kadaň 2.3.2014 09:00 KAMAT Team Janské Lázně
    UNITED České Budějovice
    38 V.kolo Kadaň 2.3.2014 10:15 BASSET Most TATRAN Střešovice Praha
    39 V.kolo Kadaň 2.3.2014 11:30 SKH METEOR Plzeň
    KAMAT Team Janské Lázně
    40 V.kolo Kadaň 2.3.2014 12:45 TATRAN Střešovice Praha
    UNITED České Budějovice
    41 V.kolo Kadaň 2.3.2014 14:00 SKH METEOR Plzeň
    BASSET Most
                 
    42 V.kolo Katowice 22.3.2014 09:00 FBC ABAK Remedicium Ostrava Wheel Wolf Polsko
    46 V.kolo Katowice
    22.3.2014
    10:15 SKV Praha ComAp Team
    Bulldogs Brno
    47 V.kolo Katowice
    22.3.2014
    11:30 Wheel Wolf Polsko
    KAMAT Team Janské Lázně
    48 V.kolo Katowice
    22.3.2014
    12:45 FBC ABAK Remedicium Ostrava
    Bulldogs Brno
    49 V.kolo Katowice
    22.3.2014
    14:00 KAMAT Team Janské Lázně SKV Praha ComAp Team
    50 V.kolo Katowice 22.3.2014 15:15 Bulldogs Brno Wheel Wolf Polsko
                 
    51 V.kolo Katowice
    23.3.2014 09:00 KAMAT Team Janské Lázně
    FBC ABAK Remedicium Ostrava
    52 V.kolo Katowice
    23.3.2014
    10:15 Wheel Wolf Polsko
    SKV Praha ComAp Team
    53 V.kolo Katowice
    23.3.2014
    11:30 KAMAT Team Janské Lázně
    Bulldogs Brno
    54 V.kolo Katowice
    23.3.2014
    12:45 SKV Praha ComAp Team
    FBC ABAK Remedicium Ostrava
    55 V.kolo Katowice
    23.3.2014
    14:00 Wheel Wolf Polsko
    Bulldogs Brno
                 
    55 VI.kolo Praha Radotín 27.4.2014 10:15 SKH METEOR Plzeň FBC ABAK Remedicium Ostrava
    56 VI.kolo Praha Radotín
    27.4.2014 11:30 Bulldogs Brno TATRAN Střešovice Praha
    57 VI.kolo Praha Radotín
    27.4.2014 12:45 FBC ABAK Remedicium Ostrava SKV Praha ComAp Team
    58 VI.kolo Praha Radotín 27.4.2014 14:00 Bulldogs Brno SKH METEOR Plzeň
    59 VI.kolo Praha Radotín
    27.4.2014 15:15 TATRAN Střešovice Praha FBC ABAK Remedicium Ostrava
                 
    60 VI.kolo Praha Radotín
    28.4.2014 09:00 FBC ABAK Remedicium Ostrava BASSET Most
    61 VI.kolo Praha Radotín
    28.4.2014 10:15 Bulldogs Brno SKV Praha ComAp Team
    62 VI.kolo Praha Radotín
    28.4.2014 11:30 TATRAN Střešovice Praha FBC ABAK Remedicium Ostrava
    63 VI.kolo Praha Radotín
    28.4.2014 12:45 BASSET Most Bulldogs Brno
    64 VI.kolo Praha Radotín
    28.4.2014 14:00 SKV Praha ComAp Team TATRAN Střešovice Praha
                 
    65 VII.kolo Plzeň 11.5.2014 09:00 UNITED České Budějovice SKH METEOR Plzeň
    66 VII.kolo Plzeň
    11.5.2014 10:15 SKV Praha ComAp Team BASSET Most
    67 VII.kolo Plzeň
    11.5.2014 11:30 KAMAT Team Janské Lázně UNITED České Budějovice
    68 VII.kolo Plzeň
    11.5.2014 12:45 SKH METEOR Plzeň SKV Praha ComAp Team
                 
    69 VII.kolo Plzeň
    12.5.2014 09:00 BASSET Most UNITED České Budějovice
    70 VII.kolo Plzeň
    12.5.2014 10:15 KAMAT Team Janské Lázně SKH METEOR Plzeň
    71 VII.kolo Plzeň
    12.5.2014 11:30 SKV Praha ComAp Team UNITED České Budějovice
    72 VII.kolo Plzeň
    12.5.2014 12:45 SKH METEOR Plzeň BASSET Most


    Ustanovení ČPEV 2013/2014

    • Do Play Off postupuje prvních šest týmů z celkové tabulky ČPEV 2013/2014

      (v případě shody rozhoduje počet bodů, skóre vzájemných zápasů, vstřelené a obdržené branky, extra utkání).

    • Týmy na 1 a 2 místě postupují přímo do semifinále SF
    • Týmy na 3 až 6 místě postupují do čtvrtfinále QF
    • Čtvrtfinálová a semiinálová utkání se hrají na 2 vítězné zápasy
    • Finále a zápas o 3. místo se hrají na jeden zápas ( tzv. SUPERFINÁLE)
    • Čtvrtfinále a semifinále se hraje 3×15 minut, čistý čas se hraje poslední 3minuty v zápase
    • Finále a utkání o 3.místo se hraje 3×20 minut a hraje se čistý čas !!

     

    Časový rozpis Play Off ČPEV 2013/2014

    čtvrtek 29.5.2014

    09:00 QF1 I.zápas tým 4 pořadí tým 5 pořadí
    10:15 QF2 I.zápas tým 3 pořadí tým 6 pořadí
    11:30 QF1 II.zápas tým 4 pořadí tým 5 pořadí
    12:25 QF2 II.zápas tým 3 pořadí tým 6 pořadí
    14:00 QF1 III.zápas tým 4 pořadí tým 5 pořadí
    15:15 QF2 III.zápas tým 3 pořadí tým 6 pořadí

    pátek 30.5.2014

    09:00 SF1 I.zápas tým 2 pořadí vítěz QF 1
    10:15 SF2 I.zápas tým 1 pořadí vítěz QF 2
    11:30 SF1 II.zápas tým 2 pořadí vítěz QF 1
    12:25 SF2 II.zápas tým 1 pořadí vítěz QF 2
    14:00 SF1 III.zápas tým 2 pořadí vítěz QF 1
    15:15 SF2 III.zápas tým 1 pořadí vítěz QF 2

    sobota 31.5.2014

    10:00 zápas 3.místo poražený SF1 poražený SF 2
    12:00 FINÁLE vítěz SF 1 vítěz SF 2

     

     

    generální partner

    ČESKÁ POŠTA