Přeskočit na obsah

Šesté a zároveň poslední kolo základní části o velikonočním víkendu v Plzni

  Paraflorbalová liga 2021/202 má za sebou odehráno pět kol a ze základní části už zbývá dohrát pouze jediné. Třetí dubnový víkend, který je i zároveň velikonočním pokračujeme na dobře známe hale LOKOMOTIVA. Na čele tabulky se usadili českobudějovičtí FBC Štíři a poslední kolo na tom už nemůže nic změnit, vzhledem k tomu, že prozatím druzí Tatran Střešovice už mají svou porcí 20 zápasů odehránu. Druhé místo se také nemůže změnit a zůstane na něm Tatran Střešovice, který má na další týmy nejméně 17 bodový polštář.

  Na třetím a čtvrtém následují ComAp Praha A Vikings Most, kteří mají zatím stejné bodové konto a budou usilovat o pusun na horu a lepší umístění před Play-Off. Rozdají si to tedy o čtvrtfinálové nasazení a papírově slabšího soupeře. Musí ovšem koukat i pod sebe neboť mají v zádech Ostravu a ta bude o poslední body bojovat ze všech sil. Je totiž na pátém místě pouze s odstupem 8 bodů a může se tak pokusit ještě předehnat jeden z výše postavených týmů. Musejí tedy myslet na to, že je důležitý každý bod. Jako poslední se představí domácí plzeňský Meteor, kterému se povedlo v Praze vyválčit první body a bude chtít v nastaveném trendu určitě pokračovat.

  V Plzni bude každý tým hrát o další 12 bodů. Závěrečné šesté kolo nabízí velmi zajímavou zápletku a vše se už brzy dozvíme.

  Na týmy čeká 5 zápasů v sobotu a 5 zápasů v neděli.

  Pořadatelem 6. kola je SKH METEOR Plzeň.

  HLAVNÍ POŘADATEL

  Martin Černý

  mobil:+420 737 535 083

  mail: sedycek@seznam.cz

  hala:

  SH Lokomotiva Plzeň
  adresa: Úslavská 75, Plzeň, 326 00
  GPS: 49.7380100N, 13.3983761E
  web: www.tjloko-plzen.cz/cz/sportovni-areal/treninkova-hala

  termín pro přihlášky: 13. 4. 2022

  STRAVA

  Snídaně: každý tým samostatně

  Obědy: na hale. Počet obědů nutné nahlásit pořadateli!

  ROZPIS ZÁPASŮ

  najdete také v sekcích Ke Stažení a také Liga

  ROZHODČÍ
  delegováni ČPF

  Štítky:

  generální partner