Přeskočit na obsah

Spustili jsme registraci členů

   

  Podmínky registrace

   

  Stát se registrovaným uživatelem stránky www.fbh.cz může každý, kdo souhlasí s níže uvedenými podmínkami.

  Při registraci je zájemce povinen uvést svou skutečnou elektronickou adresu, na níž přijímá elektronickou poštu a svoje skutečné jméno (Jan Novák), Nick si  je možno zvolit libovolný.  

  Registrovaný uživatel je oprávněn zadávat své příspěvky v českém jazyce do Diskuzního fóra, které je na stránkách založeno a zakládat nová témata ve Fóru.  V příspěvcích však nesmí používat vulgární nebo urážlivé výrazy, propagovat rasismus, fašismus nebo jiné hnutí směřující k potlačování základních práv a svobod občanů, vyzývat k používání násilí nebo podporovat rasovou, třídní, náboženskou či jinou společenskou nesnášenlivost.

  Uživatel nesmí vkládat obrazové přílohy s pornografickou tématikou.

  Provozovatel stránky neručí za obsah příspěvků uživatelů. Je však oprávněn odstranit ze stránky příspěvky uživatele, které jsou v rozporu s těmito podmínkami a zároveň tomuto uživateli znemožnt další přístup na stránky.

  Provozovatel si vyhrazuje právo na případnou změnu a doplnění těchto podmínek. 

  Jak se registrovat?
   

  Jednoduše stačí vyplnit všechna políčka ve formuláři. Je třeba se správně identifikovat, při neúplném vyplnění registrace (např. neúplné jméno, uvedena pouze přezdívka), kdy administrátor nepozná o koho se jedná, není možné zájemce zaregistrovat.

  K jedné mailové adrese není možné vytvořit více účtů. Také není možné se vícekrát registrovat pod stejným uživatelským jménem.
  Díky za registraci a těšíme se na vás
  tým FBH.cz 

  Zaregistrovat se 

  generální partner