Přeskočit na obsah

ONLINE – SUPERFINÁLE ČPEV 2013/2014

12:24-branka kamatu v obležení
    12:27- rychlé akce především kolem brány Kamatu , brankářka Kamatu neustále v akci
    12:31- rychlý gól v síti branky Kamatu…. autor branky Sýkora …skóre 3:0…. cca 20 vteřin do konce první vteřiny… koukám, že domácí publikum a hala dělají divy…:-)
    velká omluva asi z rozrušení čas 16:37 I. třetiny do konce 1.třetiny cca 5 minut
    12:33-  tak je to neuvěřitelně rychlé a zběsilé další gól v síti Kamatu… 4:0 … gól Šindelář , asistence Šíp…

12:35- trest pro United, hráč Beck, sekání , trest 2 minuty, Kamat má přesilovku…
    12:37- útok Kamatu, krásná střela Petra Aliny… skóre se však nemění…
    12:37- konec první třetiny, skóre 4:0 pro United, přestávka…čas pro nadechnutí nejen hráčů…myslím, že super zápas pro diváky…:-)
    12:42-začátek II. třetiny, United přečkali oslabení …
    12:47-Zbyněk Sykora unikl do breaku a je zastaven nedovoleně. Sam se vydal na najezd
    12:48-Sykora nic nevymyslel a strelou do praveho horniho rohu zvysuje na 5:0
    12:51-Mirek Sperk (Kamat) strelou z poliviny utocne tretiny tesne minul branku
    13:06- Úniky Kamatu vypadaly nadějně, ale bohužel nebyly proměněny.
    Na hřišti jsou k vidění rychlé úniky a útoky obou soupeřů.  V hale je skvělá atmosféra díky fanouškům.
    13:12- konec II. třetiny, skóre 5:0 pro United ČB
    13:18- a je to tu ! 3. třetina právě začala….United neopomenulo na svůj klasický pokřik  a vypadá to, že jsou velmi nabuzení k dalším výkonům. 🙂
    13:21- a konečně! gól na straně Kamatu. Hip hip hurááááááááááá. gól dal florbalový veterán Petr Alina za asistence Míry Šperka…:-)Kluci super. Skóre. 5:1 pro United.
    13:23- Reakce United na sebe nenechala příliš dlouho čekat. Skkóre United zvýšil Fána Šindelář svým hattrickem… Nyní nám na tabuli svítí skÓre 6:1 pro United
    13:27- Co dodat United jsou prostě rozjetí a momentálně mašina k nezastavení…:-) Stav 7:1 pro domácí tým… Gól  Honza Šíp a asistence Sýkora….:-)
    13:29- střela Míry Šperka na bránu domácího týmu…
    13:30- cca v 7 minutě poslední třetiny vyloučen domácí hráč Jan Herman za sekání, trest 2 minuty, Kamat hraje přesilovku…
    13:32- domácí hrají v plném počtu , přečkali oslabení
    13:35- horké chvíle u brány Kamatu, Kamat odvrátil útok..
    13:40- rychlý útok Kamatu (Šperk, Alina), ohrožena branka domácích
    13:41- od domácích přišel rychlý protiútok, ze kterého vznikla krásná gólová situace pro číslo 4 …Šindelář má prostě den.. 🙂 skóre 8:1 pro domácí…
    13:46- rychlé akce přinesly gólovou situaci a padl míček do branky United… Gól dával Míra Šperk za asistence Petra Aliny…skóre 8:2 pro United
    13:48- krásná akce Petra Aliny… Jirka Němec však chytá…
    13:50- rychlá akce Míry Šperka. střelu opět skvěle vychytal Jirka Němec… rychlé útoky… sportovní souboj až do konce…krásná podívaná
    13:51- konec utkání skóre 8:2…mistrem letošní florbalové extraligy se stávají United ČB… škoda, že nemůžet zažít úžasnou atmosféru v hale s námi v ČB… díky , že jste byli s námi… prima zbytek dne… jdeme slavit….!!!!:-)