Přeskočit na obsah

Diamond Race 2015 překvapila naši reprezentaci

    Část sestavy české reprezentace si měla v průběhu tohoto odpoledne převzít od organizátorů akce Diamond Race 2015 šek, který reprezentaci pomůže při nadcházející letní přípravě a následnému mezinárodnímu turnaji na Paragames Breda 2015.

    Do poslední chvíle ale nebylo jasné, kam až se vyšplhá konečná částka. Organizátoři této akce společně s Leošem Marešem po poledni předali do rukou trenéra české reprezentace florbalu vozíčkářů, Vladimíra Maříka, šek v neuvěřitelné výši 170 000,- Kč. Tato částka ale nakonec nebyla konečná. Posádka týmu Hurigan, se těsně před předáním charitativního šeku rozhodla sumu zaokrouhlit, a že tuto výslednou sumu navýší a zarovná na konečných 200 000,- Kč.

    Trenér české reprezentace při předávání šeku řekl: „Je nám velkou ctí, že zde dnes s vámi můžeme být a též si velmi ceníme vaší nabídky na podporu našeho reprezentačního týmu při jeho přípravě. Díky vaší pomoci musíme v září odjet na mezinárodní turnaj do Bredy pro zlato. Díky moc.“

    Tato částka předčila nejen očekávání české reprezentace, ale i všech přítomných účastníků a návštěvníků této akce. Česká reprezentace florbalu vozíčkářů tímto děkuje všem účastníkům a organizátorům, že se rozhodla podpořit florbalovou reprezentaci vozíčkářů a pomoci jí tak na cestě k vytoužené zlaté medaili na mezinárodním turnaji Paragames Breda 2015.

    generální partner