Přeskočit na obsah

Za tři měsíce vystříleli florbalisté už tři vozíky

  V první třetině celosezónní akce se do charitativního projektu Střílejte na vozíčkáře přihlásilo celkem 63 týmů z celé České republiky a všech věkových kategorií od elévů až po veterány. Koncem listopadu mělo dojít na první splátku za vstřelené góly a přihlášené týmy svou rychlou platební morálkou dokázaly, že se do akce opravdu přihlásili s jednoznačným cílem podpořit florbalisty na kolech, za což jim organizátoři velmi děkují! Společně s první splátkou od sázkové kanceláře Fortuna jsou tak na světě první peníze, potřebné pro definitivní výrobu speciálních florbalových vozíků a nejpozději na jaře by tak měly první tři úspěšné laureátky úvodní fáze Jana, Kateřina a Nina „obout“ zbrusu nové vozíčky! 

  Nečekaně vysoké tempo nastřílených gólů navíc znamená, že už před koncem roku 2010 se rychle zaplňuje již čtvrtý vozík, který bude určen pro prvního muže v této akci Miroslava Večeřu. Z celkem 917 gólů, které je potřeba nastřílet, už na Mirkův vozík zbývá pouhých 207 přesných tref a i díky tomu, že se mezitím přihlásila řada dalších týmů, dá se očekávat, že čtvrtý vozík „přijede“ do akce již začátkem nového roku 2011! 

  Na jeden speciální florbalový vozík je potřeba 55.000,- korun, každý přihlášený tým na něj přispívá částkou 30 korun za jeden vstřelený gól v základní části oficiální soutěže ČFbU. Generální partner českého florbalu, sázková kancelář Fortuna, navíc částku za každý vstřelený gól zdvojnásobí a díky tomuto velkorysému gestu přihazuje stejné peníze, které florbalisté vystřílí. Díky tomu je na jeden vozík potřeba nastřílet 917 gólů. 

  Veškeré informace o celosezónním charitativním florbalovém projektu STŘÍLEJTE NA VOZÍČKÁŘE včetně již přihlášených týmů, informací pro další zájemce o pomoc i aktuální stav nastřílených gólů najdete na oficiálních stránkách projektu www.fbh.cz/strilejte.

   

  generální partner